Promo 1Promo 2

Apmaksas un piegādes veidi


Vairāk par maksājumu metodēm 


Apmaksa ar skaidru naudu vai ar bankas karti

Apmaksa mūsū birojā

Apmaksu ar skaidru naudu vai ar bankas karti varat izvēlēties arī mūsū birojā.Bankas kartes VISA un MasterCard (Stripe)

Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.

Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.Ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma numuru paskaidrojuma laukā, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.
Piegāde* Standarta piegādes laiks ir 1-3 darba dienas, ja vien konkrētajam produktam nav norādīts citādi.

Preču izsniegšana birojā

Preču izsniegšanas pakalpojums mūsu birojā ir bezmaksas. ŠEIT var atrast darba laiku un koordinātas.

Ja esi izvēlējis preci (-es) saņemt birojā, prece (-es) tur tiks piegādāta 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Par to mēs tev paziņosim pa e-pastu vai SMS. Gaidīsim Tevi saņemt pasūtījumu 3 (trīs) kalendāro dienu laikā. Pēc šiem termiņiem pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja tavu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādi viņu kā saņēmēju. Un ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.


Preču piegāde uz izsniegšanas punktiem

Ja esi izvēlējis preču piegādi uz izsniegšanas punktu Omniva vai DPD, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Svarīgi!

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 30 kg).


Preču piegāde uz mājām

Ja esi izvēlējis preču piegādi uz mājām, tavu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. 

Svarīgi! Dažām precēm ir nestandarta piegādes laiks. Precīzs piegādes laiks ir norādīts mājaslapā.

Piegādi mājās veic DPD, Pasts Express, DHL uzņēmumi, piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski, veicot pasūtījumu. Nestandarta izmēra un svara precēm, kā arī pirkumiem, kas sastāv no dažādām precēm, piegādes izmaksas var tikt koriģētas, par ko informēsim e-pastā vai telefoniski. Tāpat lielgabarīta precēm un lieliem pasūtījumiem  iekraušanas un izkraušanas iespējas un izmaksas tiek apspriestas atsevišķi.Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz: (+371) 23203703, vai rakstot: [email protected] un mēs ar prieku Jums atbildēsim.