KÜHLERDICHTER (150ml)

SKU
LM3330
-16%
Special Price 3,99 € Regular Price 4,75 €
in stockNoliktavā
Izmantojams nelielu dzesēšanas šķidrumu noplūdes novēršanais automašīnu, komerciālo transportlīdzekļu un divriteņu transportlīdzekļu dzesēšanas sistēmās. Piemērots arī dzesēšanas sistēmām ar filtriem.
 
Dispersija dzesēšanas sistēmu hermetizācijai un dzesēšanas šķidruma noplūdes novēršanai. Produkts ļoti labi aizpilda mikroplaisas dzesēšanas sistēmu komponentēs un novērš dzesēšanas šķidruma noplūdes. Produkts sāk savu iedarbību nonākot dzesēšanas šķidrumā. - saderīgs ar visiem tradicionālajiem dzesēšanas šķidrumiem un antifrīziem - piemērots alumīnija radiatoriem - permanenti aizpilda mikroplaisas un novērš nelielas dzesēšanas šķidruma noplūdes - nenodara kaitējumu dzesēšanas sistēmu sūkņiem - var izmantot profilaktiski Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt produktu. Pievienojiet saturu dzesēšanas sistēmai, dzesēšanas šķidrumam jābūt darba temperatūrā. Produkts sāk iedarboties pēc 10 minūšu brauciena. Produkts pietiekams 10l dzesēšanas šķidruma. 3330
Īss apraksts Izmantojams nelielu dzesēšanas šķidrumu noplūdes novēršanais automašīnu, komerciālo transportlīdzekļu un divriteņu transportlīdzekļu dzesēšanas sistēmās. Piemērots arī dzesēšanas sistēmām ar filtriem.
Zīmols Liqui-Moly