Kühlerfrostschutz KFS 12++

SKU
LM21134XXX
-13%
no 7,99 € Regular Price 9,19 €
Tikai %1 palikuši
Dzinējiem, kas izgatavoti no čuguna, alumīnija vai kombinācijā čuguns/alumīnijs, kā arī dzesēšanas sistēmām ar alumīnija un/vai vara sakausējumu. Īpaši visu sakausējumu dzinējiem, kam ir nepieciešama īpaša alumīnija aizsardzība pret augstām temperatūrām. Paredzēts vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, autobusiem, lauksaimniecības mašīnām, kā arī stacionārajiem dzinējiem un ierīcēm, kam nepieciešams šādas kvalitātes dzesēšanas šķidrums.
 
Aktīvo vielu kombinācija, kas veidota izmantojot mūsdienīgu, uz hibrīda tehnoloğijām balstītu inhibitoru izvēli. Piedāvā aizsardzību pret aizsalšanu, koroziju un pārkaršanu. Amīnu, nitrītu un fosfātu nesaturošs dzesēšanas šķidrums, kura pamatā ir etilēnglikols. - izturīga aizsardzība pret koroziju - nesatur amīnus, borātus, nitrītus, fosfātus - aizsargā pret pārkaršanu Iztīriet dzesēšanas sistēmu ar LIQUI MOLY radiatoru tīrītāju (artikula nr. 3320). Iztukšojiet dzesēšanas sistēmu un izskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Iepildiet dzesēšanas šķidrumu KFS 12++ un ūdeni atbiltoši sajaukšanas tabulai. Šim nolūkam iesakām destilētu ūdeni. Atkarībā no ūdens cietības un kvalitātes (cietība nav lielāka par 3,566 mmol/l ), ir iespējama atšķaidīšana ar krāna ūdeni. Iznīcināšana saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Maiņas intervāls atbiltoši ražotāja norādījumiem. Uzglabāt tikai neatšķaidītu. Sajaukt ar šķīdinātāju, kura pamatā ir etilēnglikols.
Short Description Dzinējiem, kas izgatavoti no čuguna, alumīnija vai kombinācijā čuguns/alumīnijs, kā arī dzesēšanas sistēmām ar alumīnija un/vai vara sakausējumu. Īpaši visu sakausējumu dzinējiem, kam ir nepieciešama īpaša alumīnija aizsardzība pret augstām temperatūrām. Paredzēts vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, autobusiem, lauksaimniecības mašīnām, kā arī stacionārajiem dzinējiem un ierīcēm, kam nepieciešams šādas kvalitātes dzesēšanas šķidrums.
Zīmols Liqui-Moly