Kühlerfrostschutz KFS 33

SKU
LM21130XXX
-18%
no 8,49 € Regular Price 10,36 €
Tikai %1 palikuši
Dzinējiem, kas izgatavoti no čuguna, alumīnija vai arī dzesēšanas sistēmām ar alumīnija un vara sakausējumu. Vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem autobusiem, lauksaimniecības mašīnām, kā arī stacionāriem dzinējiem un ierīcēm, kam nepieciešams šādas kvalitātes dzesēšanas šķidrums.
 
Etilēna aktīvo vielu kombinācija ar glikolu. Ar īpašu prasmi izstrādāts OAT inhibitoru komplekts. Nodrošina aizsardzību pret salu, koroziju un pārkaršanu. Nesatur amīnus, nitrītus, fosfātus, borātus un silikātus. Pievienojot pareizu ūdens daudzumu, nodrošina uzticamu transportlīdzekļa veiktspēju visu gadu. - izcila aizsardzība pret koroziju - nesatur amīnus, borātus, nitrītus, fosfātus un silikātus - aizsargā pret pārkaršanu - neļauj dzesēšanas sistēmai sasalt Iztīriet dzesēšanas sistēmu ar LIQUI MOLY radiatoru tīrītāju (artikula nr. 3320). Iztukšojiet dzesēšanas sistēmu un izskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Piepildiet dzesēšanas sistēmu ar dzesēšanas šķidrumu KFS 33 un ūdeni, atbiltoši sajaukšanas tabulai. Šim nolūkam iesakām destilētu ūdeni. Atkarībā no ūdens cietības un kvalitātes (cietība nav lielāka par 3,566 mmol/l) atšķaidīšana ar krāna ūdeni arī ir iespējama. Iznīcināšana saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Maiņas intervāls atbiltoši ražotāja norādījumiem. Uzglabāt tikai neatšķaidītu. Sajaukt ar šķīdinātāju bez silikāta, kura pamatā ir etilēnglikols.
Short Description Dzinējiem, kas izgatavoti no čuguna, alumīnija vai arī dzesēšanas sistēmām ar alumīnija un vara sakausējumu. Vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem autobusiem, lauksaimniecības mašīnām, kā arī stacionāriem dzinējiem un ierīcēm, kam nepieciešams šādas kvalitātes dzesēšanas šķidrums.
Zīmols Liqui-Moly