Marine 4T Motor Oil 25W-40

SKU
LM2502XXX
-16%
No 10,56 € Regular Price 12,57 €
warehouseSaņem birojā 06-12-2023
Tikai %1 palikuši
Plaša pielietojuma motoreļļa iekšējiem un ārējiem ūdens transporta dzinējiem. Sajaucama ar visām komerciāli pieejamām augstas kvalitātes eļļām. Apstiprināts ar NMMA FC-W® certifikātu priekš Evinrude, Honda, Johnson, Mercury, Suzuki un Tohatsu dzinējiem.
 
Augstas efektivitātes eļļa 4-taktu dzinējiem, kas bāzēta uz augstākās kvalitātes minerālām eļļām savienojumā ar īpašu piedevu kombināciju nodrošina izcilu eļļošanu. Veido aizsargplēvi, kas pasargā dzinēju arī ekstremālos ekspluatācijas apstākļos. Nodrošina minimālu eļļas patēriņu. Saglabā blīvējošo materiālu funkcionalitāti un nenodara tiem bojājumus. Atbilt visu vadošo ūdens transporta ražotāju prasībām. Pilda visas ražotāju prasības, kuriem nepieciešams NMMA FC-W® apstiprinājums. - Veido aizsargplēvi kas pasargā dzinēju no nodiluma - Noturīga pret novecošanu - Stabila viskozitāte - Optimāls eļļas spiediens un eļļošana visos ekspluatācijas apstākļos Atsevišķai eļļošanas sistēmai pielejiet eļļu eļļas tvertnē. Uzmanīgi sekot līdzi ražotāja noteiktajām prasībām.
Īss apraksts Plaša pielietojuma motoreļļa iekšējiem un ārējiem ūdens transporta dzinējiem. Sajaucama ar visām komerciāli pieejamām augstas kvalitātes eļļām. Apstiprināts ar NMMA FC-W® certifikātu priekš Evinrude, Honda, Johnson, Mercury, Suzuki un Tohatsu dzinējiem.
Zīmols Liqui-Moly
Viskozitāte 25W-40