Marine Super Diesel Additive

SKU
LM2500XXX
-16%
No 12,55 € Regular Price 14,93 €
warehouseSaņem birojā 27-02-2024
Tikai %1 palikuši
Paredzēts visiem jūras transporta dzinējiem, tostarp, sūkņa, “Common-Rail” un citām degvielas iešprices sistēmām. Pilnīgi saderīga ar visām parastajām dīzeļdegvielām un bio-degvielām.
 
Dīzeļdegvielas piedeva jūras/ūdens transportlīdzekļos. Augstas kvalitātes sastāvdaļu kombinācija nodrošina teicamu dzinēja tīrību, dzinēja aizsardzību, kā arī paaugstinātu cetāna skaitli degvielā. Augstas kvalitātes sastāvdaļas uzlabo degvielas sadegšanas darbību, kā arī arī samazina kaitīgos izmešus. Nodrošina tīru un aizsargātu degvielas sistēmu lietojot piedevu regulāri. Pateicoties izcilajām tīrīšanas īpašībām tiek vispārēji uzlabota dzinēja darbība, kas saglabājas nemainīgi augstā līmenī. - Paaugstina cetāna skaitli degvielā - Uztur degvielas sistēmu tīru - Uzlabo dzinēja veiktspēju - Tīra un uztur tīras degvielas iešprices sprauslas - Garantē zemāku degvielas patēriņu - Novērš jaunu netīrumu veidošanos dzinējā - Uzlabo eļļošanu dzinējā - Novērš sprauslu piesārņošanos 500ml piedevas ir pietiekams 250l dīzeļdegvielas. Dozators jeb mērtrauks (25ml) pietiekams 12,5l dīzeļdegvielas.
Svars 0.000000
Īss apraksts Paredzēts visiem jūras transporta dzinējiem, tostarp, sūkņa, “Common-Rail” un citām degvielas iešprices sistēmām. Pilnīgi saderīga ar visām parastajām dīzeļdegvielām un bio-degvielām.
Zīmols Liqui-Moly
Kas to skatīja, arī skatījās
Special Tec AA 0W-20
Special Tec AA 0W-20
No 12,49 € Regular Price 14,86 €