Molygen New Generation 0W-20

SKU
LM21356XXX
-14%
no 15,29 € Regular Price 17,74 €
warehouseSaņem birojā 07-02-2023
Tikai %1 palikuši
Optimāli var izmantot mūsdienu Āzijas un Amerikas autoražotāju benzīna motoriem ar daudzvārstu tehnoloģiju un turbo-kompresoriem ar gaisa dzesēšanu un bez tās.
 
Augstas kvalitātes zemas berzes motoreļļa visām sezonām. Netradicionālu bāzes eļļu un uzlaboto piedevu kombinācija, kā arī īpašā Molygen piedeva nodrošina motoreļļai zemu viskozitāti, augstu bīdes stabilitāti, kas droši novērš nogulšņu veidošanos, ievērojami samazina berzi un nodrošina optimālu aizsardzību pret nodilumu. Rezultātā ir degvielas ietaupījums un pagarināts motora kalpošanas laiks. - viegla motora gaita - optimāls eļļas spiediens visos darba apstākļos - ilgs motora kalpošanas laiks - samazinās piesārņojošo vielu emisijas - pārbaudīta uz turbokompresoriem un katalītiskajiem neitralizatoriem - lieliska aizsardzība pret nodilumu - augsta eļļošanas drošība - tūlītēja eļļošana pēc aukstā starta - optimāla izturība pret novecošanos - izcila motora tīrība - lieliska izturība zemā temperatūrā - samazinās degvielas patēriņš - viegli sajaucama ar visām tirdzniecībā pieejamajām motoreļļām
Short Description Optimāli var izmantot mūsdienu Āzijas un Amerikas autoražotāju benzīna motoriem ar daudzvārstu tehnoloģiju un turbo-kompresoriem ar gaisa dzesēšanu un bez tās.
Zīmols Liqui-Moly
Viskozitate 0W-20