Oil Additiv MoS2

SKU
LM1011XXX
-16%
no 7,99 € Regular Price 9,51 €
Tikai %1 palikuši
Pievienot dzinēja, kompresora, sūkņa, jo īpaši mehānisko transportlīdzekļu dzinēju (benzīns un dīzeļdegviela) motoreļļai.
 
Pievienot dzinēja, kompresora, sūkņa, jo īpaši mehānisko transportlīdzekļu dzinēju (benzīns un dīzeļdegviela) motoreļļai. Eļļojoša suspensija minerāleļļā ar molibdēna sulfīda (MoS2) bāzi. Produkts veido augstas noturības eļļojošu plēvi cilindros, uz virzuļiem un visām detaļām, kas tiek pakļautas berzei. Piedeva samazina berzi, nodrošinot vieglāku, vienmērīgāku dzinēja darbību un samazina dzinēja nodilumu, kā arī garantē dzinēja ilgstpējīgu darbību. Testēts uz dzinējiem ar turbokompresoriem un dzinējiem ar katalizatoriem. - samazina eļļas un degvielas patēriņu - samazina dzinēja nodilumu - neveido nosēdumus eļļas karterī - augsta termiskā stabilitāte - nav kaitīgs eļļas filtriem - sajaucama ar pilnīgi visām komerciāli pieejamām motoreļļām - nodrošina vienmērīgu dzinēja darbību - izcilas darbības īpašības lielas slodzes apstākļos Pievienot dzinēja eļļai jebkurā laikā (50ml piedevas uz 1 litru eļļas), motocikliem ar “mitro” sajūgu pievienot 20ml uz 1 litru eļļas. Pievienojot piedevu sekot līdzi kopējam eļļas līmenim. Pirms lietošanas bundžiņu kārtīgi sakratīt! 1011;1012
Short Description Pievienot dzinēja, kompresora, sūkņa, jo īpaši mehānisko transportlīdzekļu dzinēju (benzīns un dīzeļdegviela) motoreļļai.
Zīmols Liqui-Moly