Ölbinder (25L)

SKU
LM7250
-13%
Special Price 23,10 € Regular Price 26,57 €
warehouseSaņem birojā 08-02-2023
Lielu un mazu daudzumu izlietu šķidrumu savākšanai. Pie lielām noplūdēm pārbaudīt savienojamību uz granulām. Uzbērt granulas uz šķidruma aptuveni 5 mm kārtā. Pēc šķidruma uzsūkšanas izmantotās granulas novāc ar asas sukas palīdzību. Der izmantošanai uz vienkāršām grīdām. Izberot pievērsiet uzmanību vēja virzienam, kā arī pašaizdegšanās iespējai elektrostatisko lādiņu ietekmē. Uzsūkšanas spēja: 1l granulas uzsūc 0,62 l eļļas.
 
Augstvērtīgs augstas viskozitātes līdzeklis uz 100% penopoliuterāna bāzes. Spēj uzsūkt praktiski 100% ūdens, arī naftas produktus – sasaista eļļu, degvielu un hidrofobās (ūdeni atgrūdošās) ķimikālijas – ūdens daudzums netraucē hidrofobo šķidrumu viskozitātei – ieteicams pārvadātājiem un ugunsdzēsības dienestiem – der mazu un lielu daudzumu šķidrumu savākšanai – viegla atkritumu utilizācija, iespējama sadegšana bez pārpalikumiem, augsta produktivitāte.
Short Description Lielu un mazu daudzumu izlietu šķidrumu savākšanai. Pie lielām noplūdēm pārbaudīt savienojamību uz granulām. Uzbērt granulas uz šķidruma aptuveni 5 mm kārtā. Pēc šķidruma uzsūkšanas izmantotās granulas novāc ar asas sukas palīdzību. Der izmantošanai uz vienkāršām grīdām. Izberot pievērsiet uzmanību vēja virzienam, kā arī pašaizdegšanās iespējai elektrostatisko lādiņu ietekmē. Uzsūkšanas spēja: 1l granulas uzsūc 0,62 l eļļas.
Zīmols Liqui-Moly